TEDAVİLER

Zirkonyum Kuronlar

Estetik diş hekimliğinde estetik ve biyo uyumluluk açısından her geçen gün metal alaşımlı ve alt yapılı porselenlerden uzaklaşılmaktadır.

Biyolojik uyum, doğal görüntü, estetik ve mekanik direnç gibi özelliklere sahip olan zirkonyumlar son yıllarda en çok kullanılan tedavi seçeneğidir.

Zirkonyum alt yapılı porselenleri hem ön dişlerde estetik amaçlı,hem de arka dişlerde mekanik kuvvetlere karşı dirençli ve sağlam olmaları sebebiyle güvenle tercih etmekteyiz.

Zirkonyum kaplamalar estetik ve doğal bir görünüm sunmasının yanı sıra diş eti sağlığı açısından da önemlidir. Metal destekli porselenlere nazaran dişetleriyle daha uyumludur ve diş eti problemi görülmesi olasılığı son derece düşüktür.

Zirkonyum diş kaplamalarının ışık geçirgenliğinin metal destekli kaplamalara oranla daha fazla olması ve metal alaşım içermemesi nedeniyle diş etlerinde tedavi sonrası koyu renk yansıması oluşmaz.

Metal alerjisi olan kişilerde zirkonyumlar güvenle kullanılabilir.

Kişiye uygulanan planlama ve tasarım sonrasında dişlerde gerekli aşındırmalar yapılır, ölçü işlemlerini takiben 4-5 gün içerisinde tüm tedavi başarılı bir şekilde tamamlanır.

Gülüş Tasarımı Nasıl Planlanıyor?

Gülüş ihtiyaçlarınızı anlamak için detaylı bir muayene ile başlıyoruz.
Size özel tedavi seçeneklerini içeren bir plan oluşturarak gülüş hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.
Tedavi planını hayata geçiriyor ve süreci düzenli takip ederek istediğiniz gülüşe adım atmanızı sağlıyoruz.

Siz de Sağlıklı Bir Gülüşe Adım Atın!
Hemen Randevu Oluşturun.