Dt. Çağrı Altuntaş

İstanbul Üniversitesi (ÇAPA) Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2008 yılında 5 senelik bir eğitimin ardından ‘Zigomatik İmplantların kullanımı’ konusundaki tezini tamamlayarak mezun olmuştur.

Mezuniyetini takiben İstanbul’da özel bir ortodonti kliniğinde genel diş hekimliği alanında çalışmıştır.

1 senelik askerliğini yedek subay ve diş hekimi olarak tamamladıktan sonra yine İstanbul’da özel bir diş kliniğinde yaklaşık 6 sene genel diş hekimi olarak hizmet vermiştir.

Estetik Diş Hekimliği ve Gülüş Tasarımı, Dijital gülüş tasarımı (digital smile design-dsd), implantoloji alanlarında bir çok çalışma yapmıştır. Yurtiçi ve yurtdışında estetik diş hekimliği alanında bir çok derneğe üye olmakla beraber çok sayıda eğitim ve kongreye katılmış olup bu alanlarda uluslararası sertifikalara sahiptir.

Knightsbridge Academy’den ileri seviye Botoks( Botulinum Toxin) ve Dermal dolgu (Dermal Fillers) uygulamaları alanlarında eğitim sertifikalarını almaya hak kazanmıştır.

2018 yılında İstanbul Mecidiyeköy’de kendi özel diş kliniği Smile Plus Dental Clinic’i kurmuştur. Başta gülüş tasarımı ve estetik diş hekimliği olmak üzere diş hekimliğinin tüm dallarında hizmet vermeye devam etmektedir.

Siz de Sağlıklı Bir Gülüşe Adım Atın!
Hemen Randevu Oluşturun.