TEDAVİLER

Tüm Seçenekler

Modern diş hekimliği teknikleri ile estetik diş tasarımı, implant uygulamaları ve diğer özel tedavilerle sağlıklı ve güzel bir gülümseme için adım atın.

Gülüş Tasarımı

Güzel bir gülüşe sahip olmak kişinin özgüveninin artmasında, sosyal hayatının kolaylaşmasında, insan ilişkilerinde kendini daha güvenli ve rahat hissetmesinde son derece önemlidir.

Porselen Laminate Veneer

Porselen lamina(Laminate veneer) ya da diğer adıyla yaprak porselenler gülüş tasarımında en sık uyguladığımız tedavi şeklidir.

Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma (Bleaching) estetik ve kozmetik dişhekimliğinde son yıllarda en çok uygulanan işlemlerden birisidir.

Zirkonyum Kuronlar

Estetik diş hekimliğinde estetik ve biyo uyumluluk açısından her geçen gün metal alaşımlı ve alt yapılı porselenlerden uzaklaşılmaktadır.

İmplant Tedavisi

İmplant; eksik dişlerin yerine konması amacıyla yapılan, çene kemiği içerisine yerleştirilen titanyumdan üretilmiş vida şeklindeki yapay diş köküdür.

Pembe Estetik

Estetik ve güzel bir gülüşe sahip olmak sadece beyaz ve düzgün dişler ile sağlanamaz.Bu dişlere uyumlu sağlıklı ve uygun oranda görünen diş etlerinin varlığı da gereklidir.

Ortodonti

Ortodonti; çapraşık diş ve uyumsuz çene ilişkilerini teşhis eden, önlemeye çalışan ve tedavi eden bir diş hekimliği dalıdır.

Kanal Tedavisi

Tedavi edilmemiş çürükler nedeniyle dişin aşırı derecede hasar gördüğü/iltihaplandığı durumlarda, hasarlı dokunun uzaklaştırılıp, kök kanalının şekillendirilmesi, temizlenmesi ve ardından kanalların dolgu maddeleriyle tam ve düzgün bir şekilde doldurulması işlemine kanal tedavisi adı verilmektedir.

Gülüş Tasarımı Nasıl Planlanıyor?

Gülüş ihtiyaçlarınızı anlamak için detaylı bir muayene ile başlıyoruz.
Size özel tedavi seçeneklerini içeren bir plan oluşturarak gülüş hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.
Tedavi planını hayata geçiriyor ve süreci düzenli takip ederek istediğiniz gülüşe adım atmanızı sağlıyoruz.

Siz de Sağlıklı Bir Gülüşe Adım Atın!
Hemen Randevu Oluşturun.